Mechatronická vložka FAB+CLIQ

Foto: Mechatronická vložka FAB+CLIQ
Kategorie: » Zámečnictví - zabezpečení » Mechatronické systémy FAB + CLIQ
Skladový kód: ZK19042013
EAN:
Popis: FAB+CLIQ je nová inteligentní uzamykací technika. K maximálně bezpečnému zámkovému systému byla přidána špičková mikroelektronika a spolehlivá metoda kódování dat, a tak vznikl nový systém FAB+CLIQ.

- Snadná rozšiřitelnost systému, řešení pro současný stav i budoucí možnosti
- Zachování bezpečnosti uzamykacího systému při ztrátě klíče
- Modernizace nebo možnost rozšíření stávajících mechanických systémů FAB
- Snadná montáž bez nutnosti instalace dodatečné kabeláže
- Komfortní správa přístupových práv a klíčového hospodářství pomocí softwarové aplikace
- Akustická a vizuální signalizace přístupových práv přímo v klíči
- uvedená cena je za vložku v provedení E/M (jedna strana mechanická, druhá elektronická)
- jedná se o projektovou záležitost v rámci systémů generálního a hlavního klíče, v případě zájmu o generální systém s využitím těchto vložek pošlete poptávku a cenovou nabídku Vám zpracujeme na míru konkrétnímu projektu.
- uvedená cena je za vložku v provedení E/M (jedna strana mechanická, druhá elektronická)
- Mechatronický uzamykací systém je zejména vhodný pokud požadujete velmi vysokou bezpečnostní ochranu systému, nebo pokud potřebujete flexibilní systém přístupových práv s možností rychlých změn, případně pokud chcete zajistit kontinuitu bezpečnosti systému i při ztrátě klíče a pokud chcete omezit přístupová práva na přesně definovaný časový úsek.
- Systém FAB CLIQ nabízí mnohem větší bezpečnost a flexibilitu než jakékoli jiné uzamykací systémy. Nepotřebuje žádnou speciální montáž ani kabely ani připojení do el. sítě. Možnost uzpůsobení systému FAB+CLIQ novým podmínkám dle aktuálních požadavků jednoduše pomocí ovládacího programu.
- Systém FAB+CLIQ se dodává ve všech známých provedeních cylindrické vložky: jednostranné, oboustranné i s knoflíkem, jako nábytkový a samozřejmě i visací zámek.
- Pro dosažení optimálního poměru mezi cenou a výkonem je možné použít v systému CLIQ současně elektronické vložky s čistě mechanickými.
- S uzamykacím systémem FAB+CLIQ máte neustále přehled o všech klíčích. Každý klíč CLIQ je unikát, lze tedy nastavit pro konkrétního uživatele. Zároveň je možné nastavení klíče měnit podle potřeb uživatelů, například pokud se změní oprávnění ke vstupu do určitých prostor. Systém také zaručuje bezpečnost, protože u ztracených klíčů můžete kdykoli jednoduše zrušit povolení ke vstupu.
- Uvedená cena je pouze orientační, konkrétní cena vložek a klíčů závisí na velikosti, složitosti a dalších požadavcích na uzamykací systém - je stanovena cenovou nabídkou dle konkrétnímu zadání. 
- Cenovou nabídku Vám rádi zpracujeme na základě konkrétního požadavku pro řešení uzamykacího systému.
Dostupnost: na dotaz
Cena: 8 894 Kč včetně DPH
 

Koupit

 

 

 

« Zpět do katalogu

Mazadlo na vložky 200 ml

Stejně jako motor u auta, i vložky je nutné promazávat. Pro dlouhodobou funkčnost je důležité používat kvalitní čistící lubrikant. Proto jsme do našeho sortimentu zařadili Mazadlo na vložky Mul-T-Lock. Jedná se o vysoce kvalitní izraelskou technologii, která udrží Vaše vložky stále funkční.


https://www.fab-praha.cz/zamecnictvi-aktualne/mazadlo-na-vlozky-200-ml/?aktualitaId=79


 


03.08.2020

Mul-T-Lock - FAB PRAHA

Jako servisní partner ASSA ABLOY Vám nabízíme produkty Mul-T-Lock. Jedná se o nejmoderní špičkové zabezepečení a my Vám můžeme nabídnout výhodné podmínky a kompletní záruční i pozáruční servis ke všem produktům. Doporučujeme především tyto produkty.

Více »

Klíče VAMA v Jablonci nad Nisou

Od 1.7.2020 zajistí všem majitelům bezpečnostních vložek VAMA FAB,VAMA EVVA klíče a následný servis v Jablonci nad Nisou a okolí železářství AMAT.


Železářství AMAT najdete v Jablonci nad Nisou Vysoká 3764/96. Informace je pro všechny bývalé zákazníky Zámečnictví Vavřín, které ukončilo svoji činnost. Výroba klíčů VAMA vyžaduje  převážně předložení bezpečnostní karty, bez které není možné klíče vyrobit.

Platby kartou přes e-shop

Chcete platit kartou přes e-shop. Navštivte náš další obchod: https://www.chytitakoupit.cz/


Zde najdete shodné produkty i touto možností platby.

 

Archiv

 

Vinarství Lenz Moser To nejlepší z Rakouska VAMA - Trezory E-shop s vybavením pro dům, firmu, sklad a školu VAMA - Poštovní schránky Trezor servis VAMA - rodina internetových obchodů pro Vaši bezpečnost AAA Trezory http://www.zabezpeceni-domu.eu/Partneři:
schranky-postovni.cz
TREZORY-SERVIS
CHYTITAKOUPIT.CZ
Comsafe - sejfy
Levné trezory
Kovový nábytek
Komplexní zabezpečení domů
Trezory a sejfy

Další odkazy

 
 
 
 
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace